28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

КОНКУРС: Жінка у політиці – зміни в країні!

 Білозерка.info

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір взяти участь у наступних місцевих виборах. Протягом року майбутні кандидатки в очно-заочній формі отримають допомогу на рівні освіти, відкриття можливостей, менторства.

Це буде річна програма навчання та підтримки жінок- майбутніх кандидаток, яка складатиметься з двох 3-денних навчально-практичних модулів і менторської підтримки, самостійної роботи учасниць над програмами особистого росту, підготовки до участі у виборах до місцевих рад та реалізації власних ініціатив у громадах.

Ціль проекту – підвищення спроможності жінок-лідерок з Херсонської та Миколаївської областей у підготовці до виборчої кампанії для участі у наступних місцевих виборах.

Мета проекту – надихнути, навчити і підтримати жінок йти на місцеві вибори, реалізуючи виборче право не тільки обирати, але й бути обраними.

Подробиці про проект ви можете дізнатись тут: https://www.facebook.com/WomanInPoliticsChangesInCountry

Для участі у конкурсі на навчання за програмою необхідно до 20 вересня 2019 р. заповнити анкету – https://forms.gle/FNxem53x2gAma25JA

Коли одна жінка є лідером, то політика змінює її. Коли багато жінок стають політичними лідерками, це змінює політику і політики.

Проект «Жінка у політиці – зміни в країні!» для сприяння інтеграції ґендерного принципу в діяльність органів місцевого самоврядування реалізується Фондом громади міста Херсон «Захист» за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info