Комуніст із Дар’ївки допомагав окупантам у проведенні “референдуму”

0
216

Жителю Дар’ївки вручили підозру у колабораційній діяльності. Підозрюваний агітував односельців брати участь у “референдумі” щодо анексії Херсонщини.
Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура у Telegram.
Раніше чоловік був пов’язаний із діяльністю комуністичної партії в Україні. Після захоплення Херсонщини армією рф підозрюваний підтримав окупаційну владу.
У вересні 2022 року він увійшов до складу “виборчої комісії” у Херсонському районі та допомагав у проведенні псевдореферендуму.
Разом із російськими військовими колаборант обходив домівки жителів Дар’ївки та агітував їх проголосувати за приєднання до рф. Також чоловік вів облік людей, які вже поставили “правильну” відмітку у бюлетенях. Після цього посіпака окупантів передав росіянам бюлетені для подальшої фальсифікації результатів “голосування”.
Досудове розслідування триває.

  •  Колишній директорці ліцею у Кізомисі посилили звинувачення. Жінці інкримінують не лише колабораціонізм, а й пособництво державі-агресору. В освітньому закладі колаборантка впроваджувала російські освітні стандарти, змінила мову викладання і документообігу на російську.
  • Житель Комишан допомагав окупантам у проведенні псевдореферендуму. У вересні 2022 року він став “членом виборчої комісії”. Колаборант агітував місцевих голосувати за анексію Херсонщини. Сьогодні підозрюваний знаходиться під вартою.
  • Старосту Томинобалківського округу Білозерської громади заочно засудили до 15 років позбавлення волі. Жінка добровільно пішла на співпрацю з окупантами. У серпні 2022 року вона стала заступницею голови в “Білозерській районній адміністрації”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь