3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Команда юнаків Білозерської ОТГ перемогла у відбіркових регіональних змаганнях обласної Спартакіади з футболу

10 квітня 2019 року у Білозерці, відбулись відбіркові регіональні змагання обласної Спартакіади з футболу серед юнаків 2002 р.н. та молодшого віку. У турнірі взяли участь переможці попереднього етапу, а саме: збірні Білозерської ОТГ, Білозерського району, Музиківської ОТГ та Херсону.

Почесними гостями футбольного дійства були селищний голова Антоніна Чередник та заступник селищного голови Олександр Піскун, які несамовито підтримували білозерчан.

Наші юні футбольні таланти не розчарували вболівальників, котрі попри дрібний дощ, прийшли на стадіон. В першому матчі команда Білозерскої ОТГ перемогла Музиківську ОТГ з рахунком 3:1.

Далі була перемога над командою Херсона 1:0. Тож у підсумку юнаки Білозерської ОТГ посіли перше місце та вийшли до зональних змагань з футболу обласної Спартакіади учнів ЗПЗСО.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступних матчах.

Білозерська ОТГ – Музиківська ОТГ 3:1

Херсон – Білозерський район 2:1

Білозерський район – Музиківська ОТГ 0:1

Білозерська ОТГ – Херсон 1:0

Музиківська ОТГ – Херсон 0:1

 

 

За матеріалами: Білзерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info