Команда Білозерської селищної ради перемогла у футбольному турнірі

0
80

Зима – не перешкода футбольним змаганням. Так, 13 лютого у стінах Білозерського ЗПЗСО №1 ім. О.Я.Печерського пройшов товариський турнір з футзалу. 

У змаганнях взяли участь команди: Освіта, Білозерський відділ поліції, Білозерський відділ МНС та команда Білозерськоі селищної ради.  В запеклій боротьбі та тільки по різниці забитих м’ячів перемогу в турнірі одержала команда селищної ради.

Кращими гравцям турніру визнано: воротар – Борисенко В’ячеслав , захисник – Шевейко Сергій, гравець – Гніздовський Валентин, кращий бомбардир – Скороход Олександр.

Як зазначив заступник селищного голови Сергій Шевейко, у майбутньому планується провести жіночий футбольний турнір та змагання з інших видів спорту.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь