Команда “12 вартових” провела місію з порятунку тварин на Херсонщині

0
178

З 5 листопада по 1 грудня благодійний фонд з Києва “12 вартових” допомагав безпритульним тваринам Херсонщини.
Про це повідомили на сторінці фонду у Facebook.


За цей час спільно з місцевими зооактивістами та ветеринарами “12 вартових” стерилізували та врятували сотні собак з Херсона, Антонівки, Білозерки, Музиківки та Чорнобаївки.

“За нашу листопадову місію на Херсонщині ми змогли прямо допомогти понад 500 тваринам, не враховуючи роздані корми та обробки.
400 тварин – простерилізовано та вакциновано; 61 – евакуйовано з територій, що знаходяться під постійними обстрілами (Веселе, Петрівка тощо); понад 60 – відлов диких собак після роботи ветеринарної команди. Близько 10 тварин прилаштовано в процесі роботи”, – йдеться у повідомленні.

Команда “12 вартових” роздала 600 кг кормів для тварин по Херсону та Чорнобаївці, відвезла 250 кг кормів для покинутих собак Веселого (в 2 етапи).
Також були роздані обробки, ветеринарні медикаменти та смаколики.
Ветеринарна команда у цій місії фонду – миколаївські лікарі Анна та Аліна Полянські, асистентка Катерина – по 15 годин на день стерилізувала тварин, надавали допомогу при пораненнях, оперували пухлини тощо.
Ще одним членом лікарської команди, що прооперував 38 тварин, включно з операцією по ліквідаціїї наслідків обстрілу градами Чорнобаївки для місцевого собаки, став ветеринарний лікар з Херсона Олександр Шевченко.
36 тварин для місії на Херсонщині прооперували героїчні Worldwide Vets та ветеринарний лікар Ольга Бойко.
Місії допомагали й місцеві волонтери. Так, Олена Ковбаса координувала роботу місії у Музиківці, а Віталій з Чорнобаївки піклувався про тварин та чистоту кліток.
Раніше БФ “12 вартових” надав неоціненну допомогу тваринам у нашій області після терористичного підриву армією РФ Каховської ГЕС. Волонтерами було врятовано сотні собак і котів, багато з них потрапили в нові родини.

  • До Білозерської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від благодійної організації GEM. Продуктові набори від благодійників отримали мешканці Томинобалківського старостинського округу. 1230 пакунків розподілили між жителями Новодмитрівки і Томиної Балки.
  • PEN Ukraine організувала збір літератури для зруйнованої бібліотеки у селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади. Внаслідок ворожих обстрілів у селі пошкоджено понад 90 відсотків об’єктів цивільної інфраструктури, зокрема, місцевий будинок культури, де знаходиться книгозбірня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь