Колишню виховательку з Білозерки судитимуть за колабораціонізм

0
119

Мешканку Білозерки Тетяну Тритенко судитимуть за колабораціонізм. В період окупації жінка обійняла посаду “начальниці управління праці та соцзахисту населення в Херсонському районі Херсонської області”.
Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура.
З липня 2022 року Тетяна Тритенко виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, підбирала персонал для окупаційної установи. Також Тритенко приймала звітність про проведену роботу, погоджувала плани, програми та положення, що стосуються діяльності окупаційного міністерства праці та соціальної політики Херсонської області.
Слідство встановило, що 58-річна Тетяна Тритенко підтримала повномасштабне вторгнення Росії в Україну та у липні 2022 року добровільно пішла на співпрацю з ворогом.
Також колаборантки отримала паспорт і громадянство РФ. Пропагувала “русский мир” в рідній Білозерці. Підтримувала насильницькі та окупаційні дії з боку країни-агресора. Брала учать в організації та проведені псевдореферендуму й голосувала “за”.
На початку своєї професійної кар’єри Тетяна Тритенко працювала вчителем фізкультури у Білозерській школі №3. Пізніше очолила відділ молоді та спорту Білозерської райдержадміністрації. Потім працювала вихователькою Білозерського дитячого ясла-садка №5. Згодом вчителем-реабілітологом у Комунальній установі “Інклюзивно-ресурсний центр” Білозерської селищної ради.

Підозрюваній загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном до 15 років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь