28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Коляда крокує Дар’ївською громадою

Як об’єднати людей в часи невизначеності? Чи не найбільшою проблемою перед новоствореними громадами, окрім питання самозабезпечення та сталого розвитку, постає питання об’єднання всіх жителів громади. 

“Коляда крокує громадою” – саме таку назву мав проєкт, що проходив з 06 по 16 січня 2021 року на сторінці спільноти Дар’ївської СТГ. Він був організований  громадською організацією “Дар’ївська громада”* задля об’єднання жителів нині утвореної громади.  Всім закладам, організаціям, установам, гурткам та аматорським колективам пропонувалося зняти відео (або надіслати архівне) привітання від свого села, а організатори в свою чергу – розміщували надіслані роботи в мережі.

Ми ставили перед собою велику ціль: наша коляда має звучати голосно і по всій громаді! – зазначає голова організації Ганна Ковальова, – “Різдво – це родинне свято. А новостворена Дар’ївська об’єднана громада – РОДИНА і є! Велика, талановита, співоча! Ми запросили – громади відгукнулися. І в нас відбулося, так зване, знайомство із родичами! У ці скрутні часи, як ніколи, люди потребують свята, дива, казки… І, завдяки проекту, колядки, щедрівки, новорічні пісні лунали і продовжують лунати в оселях нашої ГРОМАДИ-РОДИНИ!”

І для того, щоб мобілізувати всі зусилля була проведена презентація проєкту на ІІ сесії Дар’ївської сільської ради, де організатори звернулися до депутатів за допомогою в поширенні проєкту на місцях. Окрім того , велася активна промокампанія на сторінці спільноти Дар’ївської громади в фейсбуці – Село Дар’ївка .

Коляда закрокувала всією громадою! До участі в проєкті було залучено 87 учасників, які надіслали 19 відеоробіт з привітаннями: колядками, щедрівками, піснями. Окрім того, порадували гурти з селищ Дар’ївка, Інгулець та Іванівка, які надіслали відео, як водять Маланку в їх селах!

Проєкт видався дуже колоритним і отримав багато відгуків та зворотного зв’язку.

Так, Олена Соколова з села Дар’ївка ділиться думками: “Дякуємо вам за позитивні емоції та ті святкові відчуття, які переповнювали наші серця. Кожен з вас вніс частинку радості та почуття зимової казки в кожну родину. Я, наприклад, кожен вечір з нетерпінням чекала на нове відео, наче серіал дуже цікавий дивилась“.

Вже зараз кількість переглядів наших відео сягає 25 000, вдячних коментарів проєкт зібрав з півтисячі, а відміток “Подобається” та “ У захваті “   користувачі мережі Фейсбук залишили  більше 3000!

Серед якісних результатів можна окреслити те, що Проєкту вдалося згуртувати жителів навколо традицій, як-от пан Георгій з села Іванівка коментує: “Щиро дякую всім, хто оцінив талант наших учасників художньої самодіяльності та дітей. Окремо дякую за оставлені коментарі, оцінюю їх, як оплески аматорам сцени. Величезна подяка всім організаторам, хто дотичний до цього проєкту . Дякую! Ви робите дуже добру справу, яка сприяє згуртуванню жителів громади. Тільки гуртом ми зможемо подолати всі перешкоди і негаразди на нашому шляху. “

Заключне відео проєкту з усіма виступами-привітаннями можна переглянути за покликанням: Село Дар’ївка

Ми вдячні всім, хто долучився до організації та сприяв реалізації проєкту “Коляда крокує громадою”. Ми віримо, що тільки разом, об’єднавшись, ми можемо збудувати наші громади, а разом з ними – Україну, бо разом – ми сила!

Данило Щоголь, ГО “Дар’ївська громада. Разом – ми сила!”

* Громадська організація “Дар’ївська громада”  була заснована на основі Дар’ївської сільської ініціативної групи, що чотири роки поспіль реалізовувала культурні проєкти для села Дар’ївка. Наразі головним пріоритетомі місією Організації – є консолідація жителів всієї Дар’ївської сільської територіальної громади задля її всебічного розвитку ( 6 старостинських округів) та захисту прав її членів.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info