Колаборантку з Комишан засудили до 5 років ув’язнення

0
174

До 5 років ув’язнення засуджено мешканку Комишан, яка підтримала окупантів і допомагала їм у проведенні псевдореферендуму на Херсонщині.
Про це повідомило Управління СБУ в Кіровоградській області у Facebook.
Під час окупації Херсонської області жителька Комишан добровільно пішла на співпрацю з ворогом. У складі “виборчої комісії” зрадниця допомагала підробити результати псевдореферендуму та агітувала місцевих проголосувати “правильно”. Жінка обійняла посаду “секретаря селищного виборчкому”, який знаходився у приміщенні місцевого навчального закладу.

Після того, як Комишани звільнили, колаборантку затримали у селі.
Фігурантку справи звинуватили у ч. 5 ст. 111-1 КК України – добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на ТОТ.

  • Жителька Микільського Дар’ївської громади допомагала в організації “референдуму”. Жінці вручили підозру у колабораційній діяльності. Зрадниця проводила побудинковий обхід з урною для голосування та агітувала людей підтримати анексію Херсонщини.
  • Мешканець Дар’ївки під час окупації обійняв посаду в “управлении службы исполнения наказаний” (УСИН). Цей орган займається утриманням і катуванням викрадених на Херсонщині людей. Чоловік сприяв дотриманню режиму утримання викрадених мешканців Херсонщини.
  • 46-річний мешканець Білозерської громади підозрюється у колабораціонізмі. Чоловік знаходився у складі “дільничної виборчої комісії” та проводив подомовий обхід Білозерки і Томиної Балки з урною для “голосування”. Підозрюваний наразі знаходиться під вартою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь