28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Кізомиська сільська рада приймає пропозиції громадян для формування бюджету на 2017 рік

 Білозерка.info  Білозерка.info

На спільному засіданні постійних комісій Кізомиської сільської ради, яке відбулося 1 серпня, були прийняті важливі рішення для територіальної громади. Нам вдалося переконати більшість депутатів, що окрім проблем дитячих садків, шкіл та будинку культури, у наших виборців існують інші, не менш важливі проблеми. Тому було прийняте, на наш погляд, революційне рішення про початок збору думок громадян по існуючим проблемам та черговості їх вирішення.
Рішенням районної ради виділені кошти для капітального ремонту огорожі дитячого садка в Кізомисі (20 тис. грн.), приміщення групи дитячого садка (59 тис. грн.) та підлоги із заміною лінолеуму в бібліотеці ( 5,5 тис. грн.) у Велетенському. На капітальний ремонт освітлення Кізомиській сільській раді із районного бюджету виділено кошти у розмірі 370 тис. грн.
Але без конфузів не обійшлося. Ніхто з представників апарату сільської ради та депутатів не зміг відповісти, ким і як визначалися ці суми, хто підрядники і де кошториси виконання робіт. Також ніхто не зміг відповісти про кошти для освітлення. Чи це тільки кошти для освітлення села Кізомиса, чи це кошти на освітлення і села Кізомиса і селища Велетенського, і якщо тільки якогось одного населеного пункту, то хто приймав таке рішення. Тому після словесної перепалки депутати погодились провести відкритий відбір підрядників для виконання всіх вищезазначених робіт через офіційний сайт державних закупівель «Прозоро».
І останнє. Розпочата робота по формуванню бюджету на 2017 рік. Запрошуємо всіх долучитися до створення бюджету на 2017 рік. Наголошуємо, що пропозиції потрібно надавати лише у письмовому вигляді (електронного формату у сільської ради до цього часу на жаль немає). Усні пропозиції мають занадто великі шанси залишитися без уваги.
Тільки за вашої активної участі ваші інтереси будуть враховані!

Депутати сільської ради А.П. Зелінська, М.Ф. Тиндюк

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info