37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

Кізомиська громада навчається для розвитку

У Кізомиській  бібліотеці 20 вересня відбулася консультація по написанню проектів. Учасники мали змогу дізнатися, що таке проект, як ідею перетворити на проект та які стадії супроводжують цей процес, де шукати грантодавців та як із ними працювати. Також на практиці спробували свої ідеї перетворити на проект та в процесі отримали дуже багато практичних рекомендацій від тренерів МО “Нова генерація” Оксани Глебушкіної та Ольги Жукової.

Тренери також акцентували увагу на проектах соціальної дії та який вплив вони  матимуть на громаду після їх реалізації, на необхідності враховувати інтереси і можливості розвитку громади при розробці інфраструктурних проектів.

Досвід та практичні рекомендації тренерів надихнули учасників та дали змогу зрозуміти, що проекти таки писати треба і  не зупинятися у разі, якщо грантодавець не підтримав вашу ідею.

У заході взяли участь  12  представників територіальних громад Велетенського, Кізомису та Томиної Балки, серед яких були  активні громадяни та представники бюджетних закладів.
Захід було проведено в рамках проекту «Посилення громадянського суспільства в місцевих громадах», що виконується МО «Нова генерація» за фінансової підтримки Національного Фонду в підтримку демократії (США).

Альона Зелінська

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info