28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Казкова “Єдина родина”

Вже стало щорічною  традицією  проводити в стінах  Станіславського закладу дошкільної освіти-центру розвитку дитини «Казка» фестивалі, конкурси, КВН. У п’ятницю, 9 березня 2018р., на піку весняного жіночого свята, гості та друзі нашого садочка мали змогу насолодитися феєричним шоу родинної творчості, під час якого батьківські колективи показали своє бачення родинного затишку, об’єднавши в єдину родину дітей, батьків, педагогів та обслуговуючий персонал закладу.

В рамках роботи батьківського університету «Щаслива родина» назву конкурс мав достойну – «Єдина родина», сценарій якого створила вихователь-методист Кисла Н.В., а обіграли його з гумором та акторською майстерністю вихователь Лелеко В.В. та працівник закладу Сокач В.М. під неперевершені музичні мікси, які до свята підготувала музичний керівник закладу Кулинич Л.В.

В цей день музична зала дошкільного закладу не могла вмістити гостей та вболівальників. Раді були бачити на святі депутатів Станіславської ОТГ, сільського голову Желуденко Володимира та його замісника Смутченко Сергія, батьків та рідних представлених конкурсантів.

У конкурсі приймали участь п’ять команд. Це чуттєва «Калинка», яка вразила своєю ніжністю та  красою, яскраві «Журавлики» потішили глядачів спільним та майстерним  виступом  батьків та дітей. Не залишила байдужими свою щирою емоційною презентацією  міцної  родини група «Капітошки». Креативно підготувалися до свого виступу батьки групи «Сонечко», показавши неймовірні артистичні таланти. Незабутнє враження на глядачів та членів журі справило фаєр-шоу «Танець вогню» від зворушливої і запальної команди батьків групи «Веселка». Усім здавалося, ніби все на мить зупинилося, так на одному подиху промайнув час в декілька годин. Фінал конкурсу та нагородження переможців теж виявився дуже  емоційним і вражаючим.

 Білозерка.info

Команда батьків групи дітей раннього дошкільного віку “Калинка”

(І місце)

 Білозерка.info

Команда батьків дітей різновікової групи “Сонечко” (І місце)

 Білозерка.info

Команда батьків дітей середнього дошкільного віку “Капітошки”

(ІІ місце)

 Білозерка.info

Команда батьків старшого дошкільного віку “Веселка” (ІІ місце)

 Білозерка.info

Команда батьків групи дітей молодшого дошкільного віку “Журавлик” (ІІІ місце)

Вельмишановне журі конкурсу, до складу якого  увійшли представники відділу освіти, молоді і спорту Станіславської сільської ради, вихователі-методисти та вихователі Широкобалківського ясел-садка, депутат Станіславської сільської ради,  в.о.начальника комунального підприємства «Лідер», представники ТОВ «ЕколенД»,  були в піднесеному настрої від побаченого і для кожної із п’яти команд знайшли теплі слова.

Жодна з команд не залишилася без подарунків, які вони отримали від  спонсорів нашого свята – депутата Херсонської обласної ради Сидорця Ю.І., генерального директора товариства «ЕколенД» Бахтіна А.П., голови фермерського господарства «Дністер» Дністрянського В.С., голів фермерського господарства Голованюк Л.М. та Корнієнко Л.П., приватного підприємця Гоман Л.В. Подарунки і призи були справді фантастичними! Це два плазменні телевізори для перегляду навчального матеріалу та мультфільмів, принтер для друку, сучасний пилосмок, дві мобільні презентаційні дошки для ігор та виконання завдань, набір розвивального конструктора.

Своїми враженнями від побаченого дійства поділилися і гості свята  – директор закладу освіти Ференц Д.В., голова фермерського господарства Голованюк Л.М., депутат Херсонської  обласної ради Сидорець Ю.І., начальник відділу освіти, молоді і спорту Станіславської ОТГ Потапова А.Ю., вихователь-методист Широкобалківського ясел-садка Сокач Ю.О. та ін.

Щоб згуртувати та об’єднати в одне ціле родини батьків дошкільнят, треба неабияка креативність і бажання, щоб Станіславський ДНЗ-центр розвитку дитини розквітав з кожним днем з потужною силою. Саме таким  креативним променем є завідувач  нашого навчального закладу Кисла Людмила Григорівна, яка все своє життя присвятила праці в закладах дошкільної освіти і є прикладом сучасного керівника з новим інноваційним поглядом.

Гарне та затишне свято стало ще однією сходинкою до родинного єднання та вкотре продемонструвало, що наша Станіславська громада багата талантами!

 

Лелеко Вікторія, вихователь Станіславського ДНЗ-ЦРД «Казка»

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info