Катерині Агеївні Соболєвій з Дар’ївської громади виповнилося 100 років

0
262

Сьогодні святкує 100-річний ювілей Катерина Агеївна Соболєва, яка мешкає у Дар’ївській громаді.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
Пані Катерина зустріла день народження в оточенні своєї сім’ї, у піднесеному настрої та з оптимістичними думками. Представники місцевої військової адміністрації привітали довгожительку квітами, цукерками та іншими подарунками.

На долю жінки, яке вдруге переживає війну випало чимало випробувань, але вона вірить у перемогу України та повернення до мирних часів.

  • На виплати ВПО у грудні передбачено понад 5,9 мільярда гривень. Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання, яка становить 3 тисячі гривень особам з інвалідністю й дітям і 2 тисячі гривень для всіх інших внутрішньо переміщених осіб.
  • Понад 220 населених пунктів Херсонської області вже звільнено від ворога. Гуманітарною допомогою охоплено 164 379 осіб. Їм надано більш ніж 1,3 мільйона продуктових і 202 тисячі гігієнічних наборів. Такої допомоги мешканці отримали у кількості понад 13 тисяч тонн.
  •  ЦНАПу Дар’ївської громади передали технічну допомогу. Установа отримала обладнання для оснащення робочих місць адміністраторів. Техніка надійшла в межах програми “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь