11.9 C
Kherson
Неділя, 3 Грудня, 2023

Останні новини

Картингісти Білозерського ЦТДЮМ перемогли на відкритих змаганнях з картингу «Весна-2019»

20 квiтня на картодромі села Чулаківка Голопристанського району Херсонської області відбулися відкриті змагання з картингу «Весна-2019», в яких взяли участь команди Херсонської, Одеської, Миколаївської областей та з мicта Львова. Білозерську ОТГ представляв гурток автолюбителів картингу – команда “Чемпiони” (керiвник Поліщук В.Л.) та команда керівника Каверзіна А.В. ЦТДЮМ селищної ради.

Гостра, але коректна спортивна боротьба на трасах змагання довела, що Білозерські гонщики є одними з кращих у своїй віковій категорії в Україні.

Команда «Чемпіони» (керiвник Поліщук В.Л.) здобула І місце в командному заліку. Відзначилися учні ЗПЗСО №2 Білий Денис (клас «Кадет») та ЗПЗСО №3 Єлєсєєв Денис (клас «Піонер»).

Перемогу гонщики розділили зі своїми надійними помічниками – механіками Галiоскаровим Вiталiєм (ЗПЗСО №2), та Кулiшом Дмитром (науковий ліцей ім. О.Я. Печерського).

Вихованець Андрія Каверзіна Валентин Омельченко (ЗПЗСО №3) посів ІІІ місце в класі «Кадет». Механіком в його команді був Андрій Чернецький (ЗПЗСО №3).

Щиро вітаємо наших чемпіонів, керівників гуртків Вадима Поліщука та Андрія Каверзіна з перемогою та бажаємо подальших успіхів на гоночних трасах. Окрема подяка батькам гуртківців за допомогу та підтримку впродовж змагань.

[su_slider source=”media: 6421,6420,6419,6418,6417,6416″ limit=”30″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info