28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Канікулярні розваги в ЦТДЮ

 Білозерка.info

У Білозерському районному Центрі творчості дітей та юнацтва весняні канікули оповістили про початок розваг.

13 березня вихованці приймали участь у дитячому тімбілдінгу. Це будування команди за допомогою різноманітних завдань. Діти з захватом згуртовували колектив.

А 14 березня найактивніші відвідали розважальний комплекс «Джамп – парк», де три години без зупину вбирали в себе позитив за допомогою аніматорів, батутів та інших різних зон. Частина вихованців прийняла участь у мітингу, присвяченому визволенню Білозерки від нацистських загарбників.

Наступний день приніс дітям задоволення від перегляду нового мультфільму «Зачарована принцеса» у 2D форматі у ККЗ «Ювілейний». А закріпити добрий настрій допомогло відвідування обласної виставки «Мій веселий кіт», що проходить у ХДБХТ.

Останній день канікул запросив усіх бажаючих на конкурсно-розважальну програму «Нумо, дівчата». А між конкурсами вихованці гуртка «Ореон» (керівник Карпенко О.В.) допомогли усім присутнім потрапити до маленького театру, де «ореонівці» подарували неймовірні емоції та веселий настрій за допомогою скетчів та мініатюр! Батьки та діти були у захваті, неохоче залишали залу, але настрій був позитивним та сонячним. Свято закінчилось фото флешмобом. Крім веселощів, вихованці ЦТДЮ намагались подарувати воїнам АТО частиночку тепла, створивши для них весняні дитячі малюночки. Разом з листом підтримки та вдячності воїни отримають ще й теплі дитячі художні витвори.

З піднесеним настроєм та позитивом діти почнуть новий етап навчання, а ми будемо працювати з новими силами та емоціями для своїх вихованців та учнів шкіл Білозерського району.

 

За матеріалами сайту Білозерської РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info