30 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Канал СТБ зрізав голоси Віктору Романченку в голосуванні за “народну премію”

телеканал СТБ – бесчесний канал, у якого (як вони самі й визначили) МОЖЛИВО ВСЕ!

Останніми днями прихильники творчості й неаби якого таланту переможця Х-Фактору Віктора Романченко активно підтримали його як достойного кандидита на “народну премію” як кращого переможця за 10 років цього проекту.
Останніми днями він лідирував у цьому онлайн голосуванні – https://xf-premia.stb.ua/…/sami-luchchi-ulyublenyj-peremo…/… .

Вчора був другим з результатом у 2500 голосів. А сьогодні вранці його результат різко змінився й визначився на сторінці голосування у 700 голосів((( Без пояснень з боку СТБ!
На листи обурення від декількох херсонців функціонери СТБ повідомили, що вони прибрали голоси ботів(((

Ви уявляєте, щоб заради цього голосування хтось створив 1800 ботів?!!

Ми провели своє розслідування й знаєте, що виявили? Віктору ТУПО ЗРІЗАЛИ голоси до 700-го. Докази?

Ті, хто голосував до 700 номера, проголосувати більше не можуть, а ті, хто після 700-го, можуть проголосувати повторно, не дивлячись на те, що їх вранці визначили ботами (див. скрін нижче). Навіть з Данії українці нам повідомили, що сьогодні проголосували повторно .

ВИМАГАЄМО від телеканал СТБ офіційного пояснення непрозорої політики та підтасовки результатів у цьому голосуванні та оприлюднення 1800 призвищ “ботів”!

Завтра у Віктора Романченко сольний БЛАГОДІЙНИЙ концерт в Херсоні, зал на який у 1500 місць повністю розкуплений.

Шановні прихильники, фани Віктора, вас образили, обізвавши ботами, образили херсонську громаду! ГАНЬБА каналу СТБ!!!

 Білозерка.info

Фонд громади міста Херсон “Захист”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info