Кабмін удвічі збільшив розмір субсидії на придбання дров

0
181

Уряд разом із партнерами запустив експериментальний проєкт щодо додаткового забезпечення громадян дровами. Субсидію на їх придбання збільшили вдвічі.
Про це на урядовому засіданні повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Розмір субсидії складатиме 16,2 тисячі гривень на рік для однієї сім’ї. Тим часом розмір субсидії на тверде паливо складає 7 тисяч гривень на рік для одного домогосподарства.
Наразі субсидії на оплату комунальних послуг отримують 1,3 мільйона сімей. У жовтні українська родина у середньому одержала 760 гривень.

  • Німеччина виділила для України грант на суму 700 тисяч євро на відновлення інтернет-інфраструктури на звільнених територіях, у тому числі і на Херсонщині. 70 телеком-компаній отримають до 10 тисяч євро. Кошти можна витратити на орендну плату, обладнання та матеріали, оплату рахунків за електрику, виплати, необхідні для утримання мереж, а також зарплати співробітникам.
  • Переселенці можуть придбати житло за програмою пільгового іпотечного кредитування єОселя. У ВПО з’явилася можливість скористатись цією послугою з 1 серпня 2023 року. Станом на 23 жовтня пільговий кредит на покупку оселі оформили 19 родин переселенців.
  • ВПО можуть отримати податкову знижку на сплачену ними орендну плату у випадку наявності відповідного договору. Розмір знижки не може перевищувати 30 розмірів мінімальної зарплати – 180 тисяч гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь