36.5 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

Ірина Шнирук, депутатка Музиківської ОТГ. “Кожен виборець знає мене з дитиниства”

Ірина Шнирук, депутатка Музиківської ОТГ, з легкістю розповідає про себе та свою депутатську діяльність.

«Я – заміжня, маю 2- х діток. Я є депутатом 2-х каденцій, вперше була обраною в жовтні 2015 року. Ніколи не думала, що буду депутатом.  Але довготривала  відпустка по догляду за дитиною ( 5 років), підштовхнула мене до нового, незвичайного. Ця справа видалась дуже не простою, як для мене. Адже бути одночасно і посадовою особою органу місцевого самоврядування і депутатом – це відповідальність більша в рази.  Тим паче, коли розпочався процес децентралізації і громада стала самостійною, зі значно більшими коштами та можливостями. Я – депутат на окрузі, на якому я народилася, виросла та вийшла заміж. А  частина вулиці 8 Березня будувалась  на моїх очах, моїм дідусем. Тому кожен виборець знає мене з дитинства і спілкуємося ми не тільки особисто, а зараз більше в телефонному режимі.

За  майже 5 років, що минули,  я вважаю зроблено найбільше корисних справ для нашої громади. Виборці всі зміни бачать самі. Працювати з колегами – депутатами для мене дуже комфортно, легко та цікаво. Особливо наші виїзні сесії, спільні комісії.

На наступні вибори  в жовтні 2020 року балотуватись не планую. Вважаю, що потрібно дати шанс всім бажаючим, у яких є більш високий потенціал, бажання зробити нашу громаду ще більш спроможною, відомою, квітучою, щоб наші діти та онуки поверталися на малу Батьківщину з радістю».

Спілкувалася Катерина Оксенюк 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info