16.5 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Інвестиція у дітей – це і є розвиток

 Білозерка.info

Влада і дошкільний навчальний заклад – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом.  

Створення комфорту та відповідних умов для дітей є пріоритетним завданням органів місцевого самоврядування.  

З метою забезпечення належного температурного режиму в Новотягинському ДНЗ за кошти місцевого бюджету замінили старий твердопаливний котел на новий, найсучасніший, зі сталевим теплообмінником та автоматичним управлінням.     

Також придбана нова кухонна витяжка та нові меблі – 2 шафи для одягу персоналу, шафа-купе для господарчих цілей, 3 шафи дитячі для роздягання на 10 місць, в комплекті з якими – 3 лавки.

 Білозерка.info     

Колектив ДНЗ, діти та батьки щиро дякують О. О. Кузнєцовій за її активну життєву позицію та цілеспрямованість в розвитку дошкільної освіти на селі. Це вона спільно з виконкомом та депутатським корпусом створює умови для всебічного розвитку маленької особистості.

Джерело

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info