Іноземні волонтери пригостили піцою мешканців Благодатного

0
174

До Благодатного Чорнобаївської громади завітали представники “Siobhans Trust Ukraine”. Волонтери шотландського Благодійного фонду пригостили місцевих мешканців піцою та гарячими напоями.
Про це повідомила директорка Благодатнівської школи Галина Болокан на своїй сторінці у Facebook.


Благодійна організація допомагає Україні з березня 2022 року. У той час волонтери підтримували українців на польсько-українському кордоні. Згодом діяльність “Siobhans Trust Ukraine” поширилась на всю Україну.
Піцу для мешканців Благодатного привезли на пільгових умовах з Італії, Німеччини та Польщі. Захід допомогла організувати Ювенальна поліція Херсонської області.

  • Комунальникам Станіславської громади Благодійний фонд “Ранок Відродження” передав силовий трансформатор, сіп-кабель, насос і частотний перетворювач. Оснащення використають для запуску артезіанської свердловини у Станіславі.
  • Жителям Софіївки Станіславської громади передали 130 фільтрів для очищення води та змінні картриджі. Допомогу надав Міжнародний БФ “Руки друзів” у партнерстві з ГО “Херсонська ліга соціальних працівників” та “Громада UA” за підтримки Гуманітарного фонду для України Управління ООН з координації гуманітарних справ/OCHA Ukraine.
  • 24-25 листопада у Києві відбувся тренінг “Застосування підходу “Build Back Better” у відновленні регіонів і громад”. У навчаннях взяли участь представники Станіславської та Чорнобаївської громад, які отримали цінну інформацію щодо   перспектив відбудови звільнених населених пунктів Херсонщини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь