6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

Ілона Гаврилюк – гордість Миролюбівського ліцею

Кожна дитина приходить у наш світ, щоб творити своє життя, знайти себе. Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету й успіху у світі. А юна еліта нашого закладу – гордість Миролюбівського ліцею Білозерської селищної ради.

Доброзичлива, комунікабельна, емоційна, артистична, розумна та наполеглива – так, з гордістю, говоримо про ученицю 7-А класу Ілону Гаврилюк. З першого року навчання Ілона має високий рівень знань, отримала шість похвальних листів. Дівчинка позитивна, працелюбна, відповідальна. Їй подобаються всі шкільні предмети, але найбільше любить математику, історію України, англійську мову та хімію. Вона активна учасниця шкільних олімпіад та конкурсів, а також є лідером класного та шкільного самоврядування, користується повагою однокласників та вчителів.

Ілона – яскравий вогник натхнення, приклад працелюбності та порядності для учнівської молоді нашої громади. Нехай щастить тобі, дорога наша розумниця! Успіхів у навчанні та всіх твоїх починаннях!

Ольга Гладун,  класний керівник

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info