Ігор Матвійчук: втілити мрію в реальність можливо

0
42

 Білозерка.info

З початку року в роботу державної служби зайнятості впроваджено інститут кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості. Саме кар’єрний радник надає послуги шукачам роботи виходячи з їх інтересів.

Послугами кар’єрного радника Білозерської районної філії скористався Ігор Матвійчук – учасник операції об’єднаних сил. Чоловік має вищу освіту психолога та давню мрію працювати в фотоіндустрії.

 Білозерка.info

Пана Ігора завжди приваблювала творча сфера діяльності, його надихнув приклад дружини, яка відкрила фотоательє та стала успішним фотографом. Кар’єрний радник районної філії підтримала прагнення безробітного, допомогла усвідомити ризики, ознайомила із можливостями отримати одноразову допомогу по безробіттю  для відкриття власної справи. Спеціаліст з профорієнтаційної роботи оцінила реальні можливості для планування професійного розвитку. Закінчивши курси підприємницької діяльності, чоловік вже без вагань прийняв рішення продовжити сімейну справу відкривши студію друку картин на полотні.

 Білозерка.info

Тепер в Білозерському районі крім фото на чашці, футболці або подушці можливо замовити магніти на холодильник з відтисками незабутніх вражень відпустки чи фотокартини на текстилі, аналогів таких послуг в районі немає, тому клієнтів у підприємця вистачає.

На фото фотовироби майстра

Джерело: Херсонська обласна служба зайнятості

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь