25.3 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

Учні Правдинської ЗОШ взяли участь у Всесвітньому тижні грошей

У період з 12 по 18 березня 2018 року учні Правдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району взяли участь у Всесвітньому тижні грошей, організаторами якого є Міністерство освіти і науки України, Національний банк України, проект USAID«Трансформація фінансового сектору», Університет банківської справи та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Всесвітній тиждень грошей – це міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей молодого покоління для впевненого і відповідального фінансового майбутнього. Мета  Global Money Week  – звернути увагу громадськості на фінансову освіту і фінансову грамотність, за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов’язані з грошима.

Учитель географії та фінансової грамотності Кудлай Наталія Михайлівна провела для учнів 5-11 класів ряд ігрових, розвивальних та просвітницьких заходів. 

 5-6 класи взяли участь у тренінговому занятті «Що ми знаємо про гроші?».

7-8 класи дискутували на тему: «Що таке багатство?».  Крім того, вони здійснили віртуальну подорож до Музею грошей Національного Банку України.

Дев’ятикласники вивчали валюти країн Європи, а також ознайомилися з найгарнішими та найнезвичайнішими грошима світу .

Учні 10 класу, які вивчають курс «Фінансова грамотність», провели диспут на тему: «Як добробут людини залежить від її фінансової поведінки?».

Учні 11 класу презентували проект на тему: «Біткоін: криптовалюта та еволюція грошей усього світу».

Апогеєм Всесвітнього тижня грошей стала гра «Менеджер», яка є соціально-економічним симулятором та відноситься до імітаційних настільних ігор (типу «Монополія», «CASHFLOW» та ін.). Гра дала можливість школярам через  моделювання життєвих ситуацій, вивчити механізми застосування фінансових інструментів та способи забезпечення фінансової безпеки, напрацювати навички бюджетування та обліку доходів і витрат, розвивати пам’ять та раціональне мислення, напрацювати вміння вести переговори і домовлятися, відтворити стресові та ризикові ситуації ведення бізнесу, показати необхідність соціальної відповідальності та  реальність виконання будь-якої глобальної місії, яку ставить перед собою людина, знайти баланс між задоволенням особистих потреб людини та затратами на реалізацію поставленої мети. Переможцем стала Хомула Анна, учениця 8 класу.

Джерело: https://exbntkm5.blogspot.com/

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info