13 C
Kherson
Понеділок, 15 Травня, 2023

Останні новини

Хто з українців може отримати грошову допомогу від гуманітарної організації

Днями Міністерство соціальної політики України оприлюднило список для реєстрації у програмі виплати багатоцільової грошової допомоги 10 560 особам від міжнародної гуманітарної організації ACTED.

До цього переліку були включені особи, які подали заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій на платформі «єДопомога» та відповідають наступним критеріям відповідно до запиту від міжнародної організації.

Це можливо у таких випадках:

  • якщо хоча б один із осіб у заяві має соціальну категорію – людина з інвалідністю;
  • якщо місце реєстрації людини з інвалідністю – Херсонська (з відкритими рахунками у визначеній у запиті банківській установі), Харківська, Миколаївська області.

Наразі до списків Мінсоцполітики, які були передані для виплати грошової суми до різних міжнародних організацій, у тому числі ACTED, включено 2316698 осіб.

Який саме буде розмір грошової допомоги, поки що  не повідомляється.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info