30 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Хто отримуватиме допомогу ВПО: оновлено перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ і тих, що в оточенні

Згідно із наказом Мінреінтеграції від 17 листопада 2022 року №273 затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати.

До цього переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або тих, які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей – громади Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (10), Луганської (37), Запорізької (64), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (19), Чернігівської (4) областей. Загалом наразі у переліку 331 громада.

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави. Це зокрема стосується мешканців 11 громад Берисласького району, 4 громад Генічеського, 15 – Каховського, 9 – Скадовського та 10 – Херсонського району. До останнього переліку увійшли Білозерська, Великокопанівська, Виноградівська, Дар’ївська, Музиківська, Олешківська, Станіславська, Чорнобаївська, Ювілейна  громади та Херсонська міська територіальна громада.

Цей перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних і Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:

  • території, що є тимчасово окупованими;
  • території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
  • території, на яких тривають активні бойові дії.

Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, у Мінреінтеграції радять звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info