ХОВА розширила перелік населених пунктів, де діятимуть обмеження на в’їзд

0
524

17 лютого на засіданні Ради оборони області доповнили перелік населених пунктів Херсонщини, до яких заборонено вʼїзд представників іноземних, консульських установ чи представництв міжнародних організацій.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Зокрема, заборона поширюється на Кізомис, Велетенське, Берегове, Янтарне, Дніпровське, Білозерку, Приозерне, Комишани, Микільське, Понятівку, Токарівку, Новотягинку, Іванівку, Ромашкове, Первомайське, Гончарне, Розлив, Томину Балку, Новодмитрівку, Софіївку, Широку Балку, Станіслав та Олександрівку.

“Відтепер без погодження з обласною військовою адміністрацією та військовим командуванням до небезпечних громад не пускатимуть іноземних громадян” – наголосив перший заступник начальника Херсонської ОВА, заступник голови Ради оборони Херсонської області Дмитро Бутрій.

Також під час засідання обговорили хід мобілізаційної кампанії, роботу військово-лікарських комісій та процес облаштування фортифікаційних споруд. Наразі триває робота з посилення оборонних рубежів.

Крім того, на засіданні ухвалили рішення щодо придбання будівельних матеріалів для ремонту пошкодженого житла, встановлення додаткових укриттів та облаштування підземних лікарень у Херсонській громаді.

  • Херсонська ОВА фінансово підтримує родини Захисників і Захисниць, які віддали своє життя за незалежність України. Також кошти від держави отримають ще декілька категорій місцевих жителів.
  • Як повідомив начальник Херсонської ОВА, станом на 14 лютого розміновано 2000 гектарів – це 29% від загальної площі земель правобережної Херсонщини. Зокрема, 173 тисячі гектарів земель сільськогосподарського призначення. Спеціалісти знешкодили понад 146 тисяч вибухонебезпечних предметів.
  • Людям, які мешкають у зоні бойових дій вкрай необхідно вміти надавати домедичну допомогу. Саме цьому мешканців Станіславської та Чорнобаївської громад навчали учасники проєкту “Я врятую”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь