ХОКАРС передала станіславським рятувальникам пожежний автомобіль

0
200

У Станіславській громаді місцеві рятувальники отримали пожежний автомобіль від Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби.
Про це “Станіславська територіальна громада” повідомила у Facebook.
За сприяння Херсонської ОВА  громаді надали в тимчасове користування пожежний автомобіль “Мерседес”.


Відтепер місцева пожежна команда на чолі з Анатолієм Петрушаком швидше приїздитиме на виклики та ефективніше боротиметься з надзвичайними ситуаціями. Автомобіль наразі доукомплектовують необхідним обладнанням та інвентарем.

  • Херсонський обласний благодійний фонд “Мангуст” виділив кошти на ремонт обладнання для водопостачання у Микільському старостаті. Благодійники допомогли полагодити два насоси місцевій спілці водокористувачів ГО “Водолій”. Вартість ремонту склала 30 тисяч гривень.
  • Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба передала екскаватор-навантажувач для Білозерської громади та медичний автомобіль для Дар’ївської ТГ.
  • Білозерська громада отримала 5 зарядних станцій потужністю 3 кВт кожна для медзакладів. Дві з них вже знаходяться на складі медикаментів, ще дві – в Білозерській амбулаторії ЗПСМ, одна станція передана Миролюбівській амбулаторії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь