Херсонський “Добробат” допомагає у відбудові Посад-Покровського

0
85

Херсонський “Добробат” бере участь у відновленні Посад-Покровського Чорнобаївської громади. Двоє волонтерів-будівельників лагодять дах в оселі одного з місцевих жителів.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.


Посад-Покровське 8 місяців перебувало на лінії зіткнення. Внаслідок активних бойових дій у населеному пункті зруйновано понад 90% приватних осель. Наразі у Посад-Покровському триває відбудова, в рамках державного експериментального проекту.
Ремонтні роботи виконує і добровольчий будівельний батальйон “Добробат”. Волонтери лагодять житлові будинки та об’єкти соціальної інфраструктури.
Загалом після деокупації у селах та селищах Херсонщини вже відбудовано більш ніж 300 будинків.

  •  У Посад-Покровському планують побудувати багатофункціональний спортивний майданчик. На розробку проєкту витратять 750 тисяч гривень. Ним займається корпорація “Планета-Ремекс”.
  • На вулицях Перемоги та Дєдуха у Посад-Покровському відновлять вуличне освітлення. На його ремонт виділять 178 тисяч гривень. Виконувати роботи буде ТОВ “Фіт Дс”.
  • У Посад-Покровському відновив роботу консервний завод. Цього сезону тут виготовлено 5876 банок консервованих помідорів. Також завод випускає квасолю у томатному соку.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь