Херсонський аеропорт розчищають від сміття

0
77

Сьогодні на території зруйнованого Херсонського аеропорту побували представники обласної влади та ЗМІ. Темою спілкування керівництва і журналістів стала подальша перспектива летовища.
Про це повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.
До 24 лютого 2022 року міжнародний аеропорт “Херсон” – це сучасне летовище, котре гостинно приймало гостей не тільки з України, а й з усього світу. У 2021 році майже завершили реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту, планували встановити сучасну навігаційну систему.
Усе змінило повномасштабне вторгнення росії. В період окупації російські військові перетворили летовище на свою базу. Аеропорт став одним зі знакових символів боротьби українського народу, йдеться у повідомленні.
Внаслідок активних бойових дій тут повністю зруйновано аеровокзал, пошкоджено оновлену злітно-посадкову смугу, перон, росіяни вкрали навігаційну та аеродромну техніку.
Проте, за словами першого заступника начальника Херсонської ОВА Дмитра Бутрія та голови Херсонської облради Олександра Самойленка, відновленню летовища – бути. Під час спілкування з кореспондентами вони закликали міжнародних партнерів долучитися до відбудови Херсонщини.


Нині розпочато роботи з розчищення території аеропорту від залишків техніки, уламків конструкцій та снарядів, іншого сміття. Також робітники розбирають зруйновану будівлю аеровокзалу.
На будівлі зруйнованого термінала представники ГО “Громадський Хаб” розмістили петицію (https://www.change.org/p/kick-russia-out-of-the-un) із закликом виключити росію зі складу ООН.
Розпочати ремонт аеропорту поки що неможливо через постійні ворожі обстріли. Реконструкція летовища запланована після звільнення лівобережжя Херсонщини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь