
Херсонські волонтери евакуювали трьох літніх жителів Станіслава
28 травня волонтери з Херсона організували виїзд трьох пенсіонерів з “червоної зони” нашої області – зі Станіслава.
Про це на своїй сторінці у Tiktok розповів волонтер Андрій Пєтухов.
Двох жінок та одного чоловіка зі Станіслава довезли до Миколаєва. Літні люди приїхали до прихистку.
Евакуйовані розповіли про жахливу безпекову ситуацію у селі:
“Цілими днями дрони літають і б’ють, ганяються за людьми. Артилерія, “Гради” стріляють. Позавчора просто кінець світу, ми на вулицю не виходили. Магазини у нас не працюють, немає світла. Діжки ставимо на дощову воду, щоб хоч трошки накопичити води. Це пекло”.
У притулку евакуйовані зі Станіслава зможуть проживати до трьох тижнів. Після цього люди відправляться до наступних пунктів призначення.
- Очільник Станіславської СВА Олександр Бабуцький відвідав Розвадівську громаду Львівської області. Робочий візит відбувся у межах нацпроєкту “Пліч-о-пліч”.
- 21 травня активісти евакуювали двох мешканців Станіславської громади – дідуся та жінку. Також волонтери вивезли двох собак.
- Військові отримали шість півторатонних причепів. До їхньої купівлі доєдналась Станіславська громада. Транспорт придбали за понад 750 тисяч гривень.