30.5 C
Kherson
Субота, 22 Червня, 2024

Останні новини

Херсонські фермери можуть отримати допомогу від нідерландців

Благодійний фонд “Всесвітні партнери” у співпраці з нідерландською благодійною організацією “Worldpartners” реалізовують проєкт підтримки фермерських господарств України, які постраждали внаслідок російської агресії.

Проект передбачає надання допомоги та забезпечення насінням/матеріалами/обладнанням, необхідними для відновлення після війни.

Програма націлена на малі та середні фермерські господарства, які обробляють до 150 гектарів землі. В межах проекту очікується надання:

– якісних насіннєвих матеріалів з Нідерландів;
– добрив з Нідерландів;
– ваучерів на суму до 20 тис. євро на придбання техніки;
– освітніх матеріалів щодо передових технологій вирощування сільськогосподарських культур.

У 2024 році допомогу отримають більш ніж 250 малих або середніх фермерських господарств на звільнених територіях.
Подати заявку на участь у проекті можна до 10 жовтня 2023 року.

За додатковою інформацією можна звернутися до представника БФ “Всесвітні партнери” Олександра Марчука за телефоном 0952800200.

  • Мешканцям Херсонщини надають можливість безкоштовно навчатись на онлайн IT-курсах, які розміщені на платформі Prometheus. 600 стипендій для навчання надає USAID – Агентство США з міжнародного розвитку.
  • У Білозерській громаді фермерське підприємство “УКАН” отримало трактор John Deere 8R. Техніку передав благодійний фонд Говарда Баффета “Жнива перемоги”.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info