15.7 C
Kherson
Понеділок, 27 Травня, 2024

Останні новини

Херсонська письменниця завітала до Олександрівської бібліотеки

11 грудня в Олександрівській бібліотеці відбулася творча зустріч з Валентиною Нетребич – новою херсонською зірочкою, яка в минулому році засяяла на вітчизняному літературному небосхилі, отримавши нагороду на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» за повість «Стібіо».
Під час творчої зустрічі, на яку завітали кращі читачі бібліотеки, письменниця презентувала свою повість «Стібіо» та прочитала вже нову, готову до друку повість.
Учні не тільки взяли активну участь в обговоренні повісті, а й поставили літераторці багато запитань про навчання, шкільних друзів, хобі, творчість, про плани на майбутнє.
Учасникам зустрічі надзвичайно сподобалася барвиста та ніжна поезія, яку читала сама гостя. Її вірші глибоко ліричні. Вони хвилюють своєю причетністю до людських почуттів – смутку, радості, ніжності, любові до України.
На завершення зустрічі письменниця влаштувала автограф-сесію для всіх присутніх та подарувала бібліотеці короновану повість з автографом, а кожен з учнів висловив їй своє побажання.
Існує думка, що книга має подобатися і авторові, і читачам. Тоді всі задоволені: автор – тим, що йому вдалося вкласти у свій твір, а читачі тим, що недаремно витратили свій час. Саме такими і є перші твори херсонської письменниці Валентини Нетребич.
Впевнена, що зустріч з юним талантом залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше її творів.
Захоплюючим був кінець зустрічі: ні письменниця, ні читачі ніяк не хотіли покидати зал, бо з перших же хвилин письменниця та старшокласники зачарували один одного своєю щирістю, вмінням говорити та слухати. Ось деякі із відгуків про зустріч.
“Мені дуже сподобалася ця зустріч, все було неймовірно. Валентина прекрасна, відкрита і добра людина (як і її мама). Мене зацікавила її розповідь про рудого кота (аж стиснулося все всередині на останніх сценах). Книгу «Стібіо», я ще не читала, але це обов’язково виправлю. Крім того, що вона і так цікава людина, у нас ще й збіглися інтереси, що мене дуже втішило. Раніше ми з нею зовсім не були знайомі, ніколи не перетиналися, але під час розмови виникло зворотне почуття. Дякуємо всім, хто взяв участь в організації цієї зустрічі. Я особисто дуже хочу, щоб це була наша з нею далеко не остання зустріч!”
“Зустріч дуже сподобалась! Валя дуже чудова, відкрита та щира людина. Також вона пише неймовірні твори, вірші та оповідання. З нетерпінням чекаю на наступну зустріч.”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info