
Херсонська ОВА привітала матір загиблого Героя України Данила Звонарьова
У День Матері до Ірини Данник, чий син – Данило Звонарьов – загинув під час бою з окупантами, завітав заступник очільника Херсонської ОВА Ярослав Шанько. Матір Героя України привітали зі святом.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.

Данило Звонарьов, про якого неодноразово писало наше видання, народився у Чорнобаївці. До лав 79-ої окремої десантно-штурмової бригади він вступив добровільно.
Свій останній бій Данило прийняв 23 липня 2023 року поряд із Мар’їнкою Донецької області. 23 серпня 2024 року захиснику вручили звання «Герой України» та орден «Золота Зірка».
«Мій син був дуже світлою, веселою людиною. На момент загибелі йому було 25 років. Виповнилось 15 липня, а 23-го він загинув», – поділилась Ірина Данник.
- Підрозділ морської піхоти на Херсонщині забезпечили сотнею акумуляторів для дронів. Вартість обладнання склала 1 мільйон 200 тисяч гривень. Техніку купили громади Херсонщини, зокрема Білозерська, Музиківська та Станіславська.
- Діти з Білозерської та Чорнобаївської громади 10 днів відпочиватимуть на Закарпатті. Школярі відновлюватимуть своє психічне здоров’я у таборі “Чілдренс Лакі Ленд”. Поїздку організував БФ “Дитяча Щаслива Земля”.
- У модульному містечку Киселівки та у Загорянівці побували фахівці дружнього до дитини простору. Виїзди організувала БО «Карітас Херсон». У Загорянівці пройшли футбольні та волейбольні матчі для родин.