Херсонська ОВА планує запровадити примусову евакуацію родин із дітьми

0
444

У зв’язку зі складною безпековою ситуацією у ряді населених пунктів Херсонщини планують запровадити примусову евакуацію родин із дітьми.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Наразі  до більш безпечних місць евакуйовано 450 дітей з родинами. Проте чимало батьків відмовляються виїжджати з дому, не зважаючи на постійну загрозу для життя.

Враховуючи цей факт, на рівні області підготували проєкт рішення щодо обов’язкової евакуації у примусовий спосіб родин із дітьми. Відповідний крок погоджений із військовими.

Примусова евакуація буде застосовуватися у таких населених пунктах: Дудчани, Качкарівка, Милове, Новокаїри, Золота Балка, Михайлівка, Осокорівка, місто Берислав, Зміївка, Новоберислав, Тягинка, Бургунка, Львове, Миколаївка, Одрадокам’янка, Ольгівка, Червоний Маяк, Веселе, Козацьке, Антонівка, Комишани, Садове, Приозерне.

  • За інформацією Офісу Генпрокурора, більше ніж 1646 дітей постраждало в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Станом на ранок 23 жовтня 2023 року 508 дітей загинули та понад 1138 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 492, Харківській – 304, Херсонській – 130, Київській – 129, Запорізькій – 99, Миколаївській – 97, Дніпропетровській – 96, Чернігівській – 72, Луганській – 67.
  • В рамках обов’язкової евакуації, з Білозерської громади разом із родинами виїхало 97 дітей. Це – майже третина від загальної кількості дітей, які підлягають евакуації. До переліку населених пунктів, де запроваджена обов’язкова евакуація родин із дітьми увійшли Білозерка, Велетенське, Дніпровське та Берегове.
  • 13 жовтня відбулося чергове засідання Ради оборони області, на якому прийняли рішення про обов’язкову евакуацію сімей із дітьми з населених пунктів Станіславської громади. Йдеться про Станіслав, Широку Балку та Олександрівку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь