Херсонщина долучилась до проєкту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”

0
252

У Херсонській області, як і в інших регіонах України, впровадять проєкт “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.

Як до ініціативи будуть залучені діти з Чорнобаївської громади, розповів начальник місцевого відділу освіти та гуманітарного розвитку Олег Касаткін.

“Школярі усіх вікових категорій нашої громади стали учасниками цієї програми. Це учні Чорнобаївського та Киселівського ліцеїв, а також Благодатнівської початкової школи Посад-Покровської опорної гімназії. Близько 200 дітей створювали відео, як вони стрибають, підтягуються, опановують елементи баскетболу”, – повідомляє керівник.

За словами очільника Чорнобаївського відділу освіти, з жовтня по грудень у громаді  відбулися “олімпійський тиждень”, “Тиждень фізичної культури”, шкільні ігри “Королі стрибків”, міні-футбол, шахові змагання.

“Все це було на місцевому рівні, чи пройшли наші учасники на наступний етап – поки що невідомо. Але продовжуємо проводити подібні заходи”, – розповідає Олег Касаткін.

Завдяки президентській програмі учні з Херсонщини зможуть розвинути лідерські якості та займатись фізичною активністю. Також школярі поспілкуються з однолітками та знайдуть нових друзів.
На Херсонщині заходи проходитимуть в онлайн-режимі, оскільки школи працюють дистанційно.

“Підготовлені регламенти з п’яти видів спорту: волейбол, баскетбол, футзал, чірлідинг та спортивне орієнтування. Ці регламенти передбачають змагання у будь-яких доступних місцях для дітей”, – повідомив координатор проєкту в регіоні, начальник Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Юрій Кан.

Наступний етап “Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч” розпочнеться у лютому. Завдяки проєкту збільшиться кількість учнів, які зможуть регулярно займатись фізкультурою та спортом.
Більше дізнатись про проєкт можна тут.

  • У Білозерській громаді відремонтують укриття та обладнають системи оповіщення. У 2023 році у громаді полагодили 3 укриття та встановили 8 захисних споруд. Також у Білозерці два укриття біля громадського транспорту облаштовані біг-бегами.
  • 25 дітей та 5 дорослих із Білозерки, Чорнобаївки, Велетенського, Станіслава, Приозерного та Херсона відправились на оздоровлення до Польщі. Діти та дорослі відвідають екскурсії, майстер-класи та візьмуть участь у зимових активностях.
  • Учні з Широкобалківського та Олександрівського ліцеїв взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”. 20 школярів отримали прозові місця.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь