Херсонців запрошують розповісти свої історії для фільму про продовольчу безпеку

0
119
Ілюстративне фото

Команда Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» планує знімати документальну кінострічку «Поля стійкості: битва за продовольчу безпеку». У рамках підготовки до зйомок фахівці збирають історії підприємців, представників організацій, компаній стосовно того, як повномасштабне вторгнення Росії в Україну вплинуло на аграрну діяльність та економіку підприємств.

«Цей фільм буде присвячено темі впливу війни на агросектор в Україні зокрема та українську економіку в цілому, впливу на продовольчий кошик споживача у всьому світі, зокрема в Африці, впливу на логістичні шляхи та в тому числі на фінансову підтримку України з боку наших партнерів – США, Європи», – повідомили у Фонді.

Українцям, які бажають поділитись своїм досвідом, пропонують заповнити форму за посиланням.

Організатори проєкту додали, що не кожна із заявок стане частиною кінострічки. Проте команда Фундації сконтактує із усіма учасниками.

Метою діяльності БФ «З країни в Україну» є створення середовища для соціальної еволюції несвідомих громадян у громадянське суспільство. Благодійники реалізовують всеукраїнські проєкти з 2014 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь