«Хату вигребли трактором»: жителі Білозерки розповідають про наслідки затоплення

0
94

Після підриву Каховської ГЕС вода у Білозерці затопило кілька вулиць. Коли вода нарешті відійшла, люди змогли побачити, що ж сталося із їхніми будинками.

 Білозерка.info

Пані Любов із Білозерки показує наслідки підтоплення будинку їхньої родини по вулиці Приозерній. Хата була під водою кілька днів, а в лютому цього року на подвір’я прилетіло два російських снаряди. В результаті обстрілу загинула її донька. Після підтоплення вся побутова техніка знищена, а дах ще не встигли відновити після обстрілів.

 Білозерка.info

Микола – чоловік пані Любові – на своєму подвір’ї, біля пошкодженої внаслідок обстрілу автівки. «Стіни осипалися повністю, мебель вся розповзлася. Осталися бомжами, та і все», – каже Микола.

 Білозерка.info

На подвір’ї Миколи і Любові лишився один кіт. Інший пропав. Жінка каже, що, ймовірно, він втопився.

 Білозерка.info

Альона разом із 13-річним сином Євгеном біля зруйнованого будинку. Хата була стара, не витримала води і завалилася. Вони попросили сусіда допомогти вигребти трактором залишки стін із подвір’я. В цей час родина живе у кумів.

 Білозерка.info  Білозерка.info

Разом із сусідом на тракторі молодший син Альони – десятирічний Толя. Він допомагає розбирати завали свого будинку.
Толя каже, що найбільше шкодує за фотографіями і ноутбуком, який не встиг врятувати.

 Білозерка.info

Євген дивиться на залишки свого будинку.

 Білозерка.info

Будинок Тетяни з Білозерки майже повністю зруйнований. Вода піднялася на два метри. Всі меблі і домашні речі Тетяни затопило.
Жінка шкодує, що не встигла врятувати своє майно. «Тут усе наше життя було. Немає якогось стержня, немає за що вхопитися. Немає оптимізма ніякого», – каже жінка, витягаючи тарілку з купи багнюки.

 Білозерка.info

Вулиці Білозерки після підтоплення. Дошки, по яким пересувалися, коли вода почала спадати.

Текс і фото: Іван Антипенко

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь