Хаб у Дар’ївській громаді надає психологічну допомогу родинам

0
172

У Дар’ївській громаді успішно працює сільський хаб, який відвідують місцеві родини із дітьми.
Про це повідомив Громадський вісник Херсонщини.

Фото – Громадський вісник Херсонщини

Мама Тетяна разом із 5-річним сином і 10-річною дочкою – Павлом та Софією – є постійними відвідувачами сільського хабу. Завдяки отримані допомозі від психологині простору Олени ментальний стан родини значно покращився.
У хабі сім’я бере участь у групових заходах та квестах, проходить арт-терапію.

“Я дуже задоволена заняттями з психологом, які допомогли моїм дітям розкритись. Малеча перестала боятися залишитися на заняттях без мене, перестала соромитись. Попри постійні бомбардування наша родина нікуди не виїжджала. Як і більшість тих, хто залишився, у цьому хабі ми отримуємо своєрідний порятунок. Заняття в хабі надолужують тривалу прогалину у спілкуванні”, – розповіла пані Тетяна.

У Софії та Павла покращились навички спілкування та настрій. Психологиня Олена проводить для дітей індивідуальні заняття, нейрогімнастику, вправи для розвитку зв’язного мовлення та логічного мислення.
Хаб у Дар’ївській громаді почав працювати у рамках проєкту “Надання психосоціальної підтримки та кейс-менеджмент родин з дітьми у Херсонській області, які постраждали внаслідок війни”. Ініціативу впроваджує громадська організація “Успішна жінка” у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за підтримки Міністерства закордонних справ і міжнародної торгівлі Канади.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь