Хаб Чорнобаївської громади допоміг у психологічному відновленні двох братів

0
130

Сільський хаб Чорнобаївської СТГ надає психологічну підтримку братам – 11-річному Владиславу та 13-річному Артему. Діти змогли отримати кваліфіковану допомогу та покращити свій ментальний стан, що погіршився внаслідок бойових дій та обстрілів.

Про це повідомив Громадський вісник Херсонщини.

Родина братів живе у Чорнобаївській громаді з початку повномасштабної війни. Спочатку у них не було можливості навчатись, а потім вони відвідували заняття у дистанційному режимі.

З братами працює психологиня хабу Марина, яка проводить групові та індивідуальні заняття. Фахівчиня раніше була вчителькою початкових класів, тож Владислава підтягнула у читанні та письмі, допомогла йому наздогнати програму початкових класів. Також хлопчик відвідує казкотерапію.

У хабі психологи та соцпрацівники організовують групові заняття мандалотерапії. Владислав та Артем залюбки беруть у них участь – розмальовують будиночки у середині мандали.

“На початку роботи хабу це були похмурі кольори, а  зараз  додалося більше світла та яскравості. Далі діти розповідають, хто живе в цьому будиночку, і як в ньому проходить життя. Артемка поділився своїм страхом перед обстрілами, а Владислав, навпаки, захотів намалювати біля свого будиночка цілий квітник”, – розповіла психологиня. 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь