10.2 C
Kherson
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Останні новини

Губернатор відвідав Чорнобаївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс

 Білозерка.info

28 серпня голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв відвідав Чорнобаївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», де навчаються 900 дітей.

Очільник області оглянув у закладі їдальню, спортивну залу, адже при комплексі діє спортивна школа, кабінет інформаційно-комунікаційних технологій, навчальні кабінети.

Також Юрій Гусєв завітав до бібліотеки, де переконався, що книжковий фонд навчально-виховного комплексу постійно поповнюється і передав ще додаткові набори художньої літератури історичної тематики.

 Білозерка.info

Окремо гості оглянули ресурсні кімнати, де діти різного віку не тільки відпочивають, а й у ігровій формі засвоюють нові знання. За словами педагогічного колективу Чорнобаївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу, дуже сильно допомагають батьки учнів, допомагають у оформленні кімнат.

Перевіряючи роботу класів молодшої школи, Юрій Гусєв поцікавився, як у закладі реалізується державна програма «Нова українська школа». Вчителі запевнили, що учні із задоволення навчаються й водночас всесторонньо розвиваються як особистості саме завдяки цій програмі. Підручники і необхідне матеріально-технічне обладнання забезпечені у повній мірі.

Директор  навчально-виховного закладу Анатолій Луценко розповів, що наразі є потреба у здійсненні тепломодернізації всієї будівлі, але проект вже затверджений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і незабаром на його реалізацію будуть виділені кошти з Державного фонду регіонального розвитку у розмірі 10 млн грн.

Джерело: Херсонська ОДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info