15.2 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Громади Херсонщини продовжують отримувати обладнання для відновлення життя після окупації

25 січня представники Чорнобаївської, Музиківської, Білозерської, Станіславської та Дар’ївської громад отримали другий транш обладнання у рамках проєкту “Допомога звільненим громадам Херсонської області”.

До громад надійшло 15 біотуалетів, 15 МФУ, 15 буржуйок, 15 потужних павербанків.Громади стали ще на крок ближчими до реалізації задуманого – відновлення надання послуг у громадах та створення комфортних умов у бомбосховищах.

“Сподіваємося, що зовсім скоро ми всі разом зможемо відновити повноцінну роботу ЦНАПів. Все обладнання для цього вже на місцях, залишилося представникам громад активно включитися у роботу. За необхідністю наші спеціалісти готові допомогти організаційно “запустити” цей процес – надати консультації, залучити дружні організації, підтримати комунікаційні зв’язки між державними структурами та з місцевими жителями. Продовжує працювати мобільна бригада у складі юриста та психолога, які можуть підсилити діяльність ЦНАПів та віддалених робочих місць”, – коментує Катерина, керівниця проєкту.

Для облаштування укриттів крім біотуалетів та буржуйок в найближчому майбутньому громади отримають – меблі, кулери для води, ліхтарі та устаткування для облаштування дитячих куточків. В кожній громаді плануємо технічно підтримати по три укриття. Локації обирали громади – це підвали шкіл, садочків, медичних закладів чи інших комунальних установ, які вже використовуються як безпечне місце під час повітряних тривог та артобстрілів.

“Для мене особисто дуже відкликається питання облаштування укриттів у громадах. На початку повномасштабного вторгнення довелося на собі відчути, що таке жити в громадському укритті. Створення гідних умов у таких приміщеннях – це моя особистий біль”, – коментує асистент проєкту Трибушна Тетяна та жителька с.Музиківка.

“Облаштовані укриття можуть слугувати також місцем, де люди будуть обмінюються інформацією, згуртовуватися та планувати своє мирне майбутнє!” – ділиться своїми сподіваннями пані Катерина.
Технічна підтримка ЦНАПам стала можливою в рамках проєкту “Допомога звільненим громадам Херсонської області”, який реалізується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).
Нагадуємо, що в рамках цього проєкту громади вже отримали генератори та обладнання для ЦНАПів

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info