Громади Херсонщини отримають кошти на відновлення

0
38

Кабінет Міністрів України планує виділити майже 4,48 мільярда гривень субвенції місцевим бюджетам на відновлення та розвиток інфраструктури, зокрема шкіл, лікарень, житла, об’єктів ЖКГ.
Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.
Кошти, які планують спрямувати на відповідну мету – залишки коштів Європейського інвестиційного банку, виділених у минулому році.
Щоб отримати субвенцію на відновлення, громади мають подати на розгляд обласним військовим адміністраціям (ОВА) та Київській міській військовій адміністрації (КМВА) переліки проєктів.
На основі пропозицій громад ОВА та КМВА формують список проєктів та передають його на погодження Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури. Відбір здійснюватиметься з урахуванням доцільності, ефективності та пріоритетності проєктів для забезпечення базових потреб населення громад.
Після погодження Міністерством фінального переліку проєктів КМВА та ОВА затверджують фінальний список проєктів.
Всі затверджені проєкти надсилаються Європейському інвестиційному банку. Пріоритет при розподілі субвенції надаватиметься тим областям, які найбільше постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення рф.
Управління всіма обраними проєктами відновлення та розвитку інфраструктури здійснюватиметься за допомогою Системи цифрового управління відбудовою DREAM. Це гарантує прозорість та підзвітність їх реалізації як для громадськості, так і для міжнародних партнерів

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь