20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Громадських активістів запрошують до Антикорупційної школи

 Білозерка.info

З 2015 року проводиться щорічна Антикорупційна школа, що об’єднує молоді таланти з усієї України. Цього року чотири партнери – Програма розвитку ООН в Україні,  #USAID_ВзаємоДія!, #USAID_Долучайся! та Міжнародний фонд Відродження – об’єднали зусилля з метою пошуку талановитих активних людей, які прагнуть працювати над змінами в країні.

Хто? Активісти та активістки, які готові долучитися до боротьби з корупцією та поширення принципів прозорості і підзвітності, реалізації антикорупційної реформи, а також до формування культури несприйняття корупції в країні. Школа базується на принципах інклюзивності та недискримінації, рівного представлення чоловіків і жінок.

Коли? 2-5 квітня2018 року.

Де? місто Київ. Учасникам(цям) компенсується проїзд та проживання.

Участь? Посилання на анкету: https://goo.gl/zgFoUY

Що? Будемо розбиратися у тому, що працює у сфері протидії повсякденній корупції, як формувати прозорі та зрозумілі місцеві бюджети, проводити чесні вибори, приймати прозорі рішення органами місцевого самоврядування. Дізнаємося все про публічні закупівлі, всебічний і повний доступ до інформації, залучення інноваційних підходів та інструментів в життя своїх громад, а також де шукати ресурси на впровадження своїх ідей. Почуємо про досвід реалізації проектів випускниками попередніх шкіл.

Учасники та учасниці отримають шанс впровадити свої ініціативи за результатами додаткового конкурсного відбору.

Дедлайн? Анкету потрібно заповнити до 11 березня 2018 року (неділя) до кінця дня.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info