28.2 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Громадські туалети Білозерки в порядку

 Білозерка.info

Громадські туалети – невід’ємна частина селищної інфраструктури. Щоб жителі Білозерки та гості почувалися комфортно робітники з благоустрою селищної ради зайнялись ремонтом туалетів загального користування в центрі селища.

Проведені роботи з фарбування, замін дверей, скошена трава та розчищені місця для зручного підходу. Крім того, оновлені покажчики. Тепер навіть ті, хто не знає місце положення туалетів, без проблем зможуть їх знайти.

У центрі Білозерки розташовані два громадських туалети: перший – за торговою площею, другий – в районі торгового будинку Безпоясного.

Також є туалети за будинком культури і на подвір’ї селищної ради. Окрім них у Білозерці є, ще й два платних туалети: у магазині Фортуна та за торговими місцями по вулиці Станіславське шосе.

Нижче ви можете переглянути карту з місцем розташування громадських туалетів.

 Білозерка.info

[su_slider source=”media: 5399,5398,5397,5396″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info