Громадські організації, які допомагають ВПО, можуть отримати 40 тисяч доларів

0
176

Данська рада у справах біженців (DRC) оголосила грантовий конкурс на реалізацію проєктів із надання гуманітарної допомоги. Учасниками конкурсу можуть стати громадські організації, які допомагають переселенцям та постраждалим від війни людям.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції.
Громадські організації, які бажають взяти участь в конкурсі, повинні відповідати таким вимогам:

  • офіційно зареєстровані в Україні,
  • мають у своєму штаті щонайменше 5 співробітників,
  • відкритий банківський рахунок організації,
  • мають бухгалтерську систему для адміністрування фінансових операцій (бажано),
  • можуть надавати допомогу у важкодоступних районах і сільській місцевості.

Програма від Данської ради у справах біженців діє у Херсонській, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Чернігівській, Сумській та Миколаївській областях.
Сума гранту складає до 40 тис дол США. Заповнити аплікаційну форму необхідно тут, а потім надіслати її на електронну пошту: ukr-csogrants@drc.ngo.

Заявку необхідно подавати лише англійською мовою. Дедлайн – 26 листопада 2023 року.

  •  Постраждалі від війни фермерські господарства можуть стати учасниками програми підтримки. Програму реалізовують Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps разом з Асоціацією “Ягідництво України”. У середньому фермери можуть отримати 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ.
  • Українські підприємці можуть скористатись 12 сервісами для запуску власної справи у “Дії”. До переліку послуг входять: державна реєстрація ФОП, відкриття банківського рахунку, реєстрація декларації про пожежну безпеку, подання інформації щодо вакансій та інше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь