Громадські організації можуть отримати гранти на інтеграцію ВПО

0
117

Міжнародна неурядова організація IREX в Україні оголосила грантовий конкурс проєктів, спрямованих на покращення процесу інтеграції переселенців у громадах.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції.
Громадські організації, які займаються проблемами ВПО, можуть отримати  фінансування на посилення соціальної згуртованості переселенців.
Взяти участь у конкурсі можуть Черкаси (Черкаська область), Чернівці (Чернівецька область), Хмельницький та Кам’янець-Подільський (Хмельницька область), Ужгород та Мукачево (Закарпатська область), Житомир (Житомирська область), Вінниця (Вінницька область), Дніпро та Кам’янське (Дніпропетровська область), Івано-Франківськ та Коломия (Івано-Франківська область), Львів та Червоноград (Львівська область), Біла Церква та Обухів (Київська область), а також Кропивницький (Кіровоградська область).
Після проходження конкурсу відібрані учасники отримають грант – до 10 тисяч доларів. Свій проєкт вони мають реалізувати за 4-8 місяців.
Дедлайн подачі заявок – до 20 листопада. Більше дізнатись про конкурс можна за посиланням.

  • Фермерські господарства, які постраждали внаслідок війни, можуть отримати фінансову допомогу. Середній розмір виплат становить 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Взяти участь у програмі можуть можуть дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус ВПО, а також місцеві дрібні фермери, які значно постраждали внаслідок російської агресії, на Полтавщині, Чернігівщині та Сумщині (за винятком районів, де проходять активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності).
  • Підприємці отримають доступ до 12 сервісів для запуску власної справи у “Дії”. До переліку послуг входять: державна реєстрація ФОП, відкриття банківського рахунку, реєстрація декларації про пожежну безпеку та інше. Спочатку функція стане доступною лише для кількох видів власної справи: кафе, салонів краси та точок продажу.

Фото – nv.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь