Громадські організації Дар’ївської громади отримали грошові сертифікати

0
169

13 листопада 11 організаціям, які працюють у Дар’ївській громаді, видали сертифікати на суму 30 тисяч гривень кожний.
Про це повідомили у групі “Дар’ївська сільська рада” у Facebook.

Фінансову допомогу надав Херсонський благодійний фонд “Мангуст”. Сертифікати призначені громадській організації “Спілка Джерело” у Федорівці, комунальному підприємству “Струмок-0912” у Лиманці, спілці водокористувачів вул. Вишнева Федорівського старостату, Микільській ГО водокористувачів, церковній громаді Успіння пресвятої Богородиці УГКЦ у Федорівці.
Окрім цього, сертифікати видали Федорівському, Лиманецькому та Микільському ліцеям та закладам дошкільної освіти.
Кошти використають на придбання матеріалів та обладнання – генераторів, насосів, будматеріалів тощо.
Також грошові сертифікати на суму 10 тисяч гривень отримали власники приватних будинків, пошкоджених внаслідок підриву Каховської ГЕС. Це сім’ї, які проживають у селах Микільське, Дар’ївка, Федорівка, Ясна Поляна, Інгулець та Зарічне.

  • Мешканці Станіслава отримали 100 ремонтних комплектів. Допомогу привезли волонтери гуманітарної місії “Проліска” за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні. Комплекти передбачені для першочергового ремонту пошкоджених домівок.
  • До Станіславської громади привезли 4 пластикові ємності для води. Допомога надійшла від громадської організації “Ранок відродження” за сприяння Херсонської ОВА. Дві ємності встановлять у Станіславі, ще дві – у Широкій Балці та Олександрівці.
  • Чорнобаївська громада закупила тепловізійні монокуляри та прилади нічного бачення для українських захисників. За кошти з місцевого бюджету придбали 16 тепловізорів та 10 приладів нічного бачення. Обладнання вартує 1 мільйон 570 тисяч 100 гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь