17.4 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Громадські активісти влаштували для дітей “Свято велосипеду”

 Білозерка.info

6 вересня 2019р. піцерія Sale e Pepe та громадська організацієя «Трансформація» (с.Кізомис) влаштували у Херсоні для дітей влаштували «Свято велосипеду». Мета заходу – залучити дітей до спілкування та іграм на свіжому повітрі, акцентувати увагу на користі активного способу життя та як велосипед можна використовувати безпечно як для велосипедиста так і для всіх учасників дорожнього руху.

Під час заходу діти брали участь у естафетах та цікавих конкурсах, спробували сортувати сміття, для малюків була організована дитяча зона із розмальовками та малюнками на асфальті, а також діти отримали інструктаж та майстер – клас по правилам дорожнього руху від працівників Управління патрульної поліції в Херсонській області, який провів Антон Вакх, інспектор із зв’язків з громадськістю УПП в Херсонській області. Діти із захватом ознайомилися із поліцейським автомобілем, одностроєм поліцейського та перевірили на звук гучномовець.

 Білозерка.info

Після завершення свята дітей пригощали смачною піцею від піцерії «Sale e Pepe» та напоями від підприємства «Sandora», а у безпрограшній лотареї розіграли піцу.

Громадські активісти дякують всім, хто долучився до організації та підтримав це гарне свято:
Управлінню патрульної поліції в Херсонськй олбасті, підприємству “Сандора”, ректору Херсонського державного аграрного університету Кирилову Ю.Є., херсонському осередку громадської організації «Солідарна справа громад».

ГО “Трансформація”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info