28 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Громадська рада при райдержадміністрації розглянула 4 питання

 Білозерка.info

23 лютого 2017 року в смт Білозерка відбулося чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації. В засіданні взяли участь члени громадської ради, керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Осерська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

До порядку денного засідання було включено 4 питання.

Зокрема, начальник фінансового управління райдержадміністрації Геннадій Маханько проінформував громадськість про підсумки роботи місцевих органів влади щодо забезпечення виконання  місцевих бюджетів району за 2016 рік, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Інна Колбаєва  – про підсумки виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району за 2016 рік та стан і перспективи розвитку туризму на території району.

Завідувач сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації Андрій Незбай ознайомив присутніх з проектом Закону України «Про державні й інші свята, пам’ятні дати і скорботні дні», яким Український  інститут національної пам’яті пропонує впорядкувати календар державних свят і пам’ятних днів і представляє для громадського обговорення. Відповідно до проекту, визначаються такі категорії свят: державні свята (робочі й неробочі), традиційні свята (неробочі), скорботні дні, професійні свята і пам’ятні дати, які є робочими днями. Не передбачається скасування міжнародних і всесвітніх свят (8 березня, 1 травня та інших). Кількість святкових вихідних днів зміниться з 11  до 9: замість вихідного дня 8 березня пропонується встановити державне свято і вихідний Шевченківський день (9 березня). Замість 1–2 травня – запровадити у другу п’ятницю вересня День сім’ї як вихідний день. Вихідний день 9 травня – День перемоги на нацизмом у Другій світовій війні (це свято залишається державним) перемістити на 8 травня – День пам’яті та примирення, також не буде вважатися вихідним днем релігійне свято Трійці. Ознайомитися з повним текстом проекту Закону «Про державні та інші свята, пам’ятні дати і скорботні дні», пояснювальною  запискою до проекту, а також порівняльною таблицею можна на сайті Інституту, який чекає пропозицій та зауважень на електронну адресу public@memory.gov.ua до 1 березня 2017 року. Але це тільки законопроект, остаточне рішення за Верховною Радою України.

В ході обговорення порядку денного члени громадської ради порушували питання щодо безкоштовного проїзду в приміському транспорті пільгових категорій громадян, наявності заборгованості із заробітної плати, розвитку туристичних маршрутів в районі, фінансової спроможності територіальних громад під час добровільного об’єднання, контролю громадськості під час проведення тендерних закупівель за бюджетні кошти та інші. 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info