20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Громади об’єднуються: одні – за, інші – проти

 Білозерка.info

Добровільне об’єднання громад – це не простий крок, в основу якого закладено систему економічної мотивації та ініціативу самих громад до об’єднання та розвитку. Проте, реформування необхідно не заради реформи, а задля подальшого розвитку та покращення якості життя громадян. Це дасть можливість створити нову організацію влади на місцевому рівні.
15 серпня за ініціативи Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування на базі Токарівської сільської ради  відбулася зустріч сільських голів –Токарівської ( О.Кузнєцова), Інгулецької ( Василюк Г.В.), Микільської (Топтуненко Е.В.), Дар′ївської  (Чорноус В.В.), та Федорівської (Гридіна Н.В.)

 

На зустрічі були присутні директор Херсонського ЦРМС Оксана Сілюкова, представник центру Жовтило Леонід, та депутат обласної ради В.Лісний. 
 Кожен із присутніх висловив своє бачення перспектив, переваг та недоліків від об′єднання громад та можливості подальшого їх розвитку. 

 Білозерка.info
 Обговорюючи це питання, відчувалося, що всі присутні не байдужі до майбутнього своїх громад. Як зазначила Оксана Сілюкова процес децентралізації – незворотній, тому кроку назад – немає. Чим раніше відбудеться об’єднання, тим краще для людей, адже перші – завжди у виграші, тим більше що держава надає відчутну фінансову допомогу об’єднаній громаді, кошти якої можна буде спрямувати на її розвиток. 
 Свою думку щодо об’єднання мали змогу висловити всі присутні сільські голови, поділитися власними думками, проаналізувавши всі плюси та мінуси, гостро непокоїлись майбутньою долею земляків та різних установ соціальної сфери. 
 Зустріч пройшла жваво та емоційно. Підбиваючи підсумки, варто зауважити, що всі присутні прийшли до консенсусу -зачекати! 
За матеріалами: https://tokarivka.blogspot.com/

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info