18.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Грантова допомога для внутрішньо переміщених осіб та підприємців

В Херсонській області розпочався проект «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», направлений на розвиток бізнесу для осіб або підприємців-початківців  з числа внутрішньо переміщених осіб та представників місцевої громади.

Даний проект здійснюється в Україні Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW. Виконавчим партнером у Херсонській області є ГО «Вектор розвитку».

Конкурс на отримання грантової (безповоротної) допомоги орієнтований на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу (допомога до 2500 Євро) або самозайнятості (до 650 Євро) для внутрішньо переміщених осіб та представників місцевої громади.

Для участі в конкурсі з розвитку бізнесу запрошуються само зайняті особи,зареєстровані та діючі підприємці з числа внутрішньо переміщених осіб та представників місцевої громади. Пріоритет віддається внутрішньо переміщеним особам, жінкам, ветеранам військового конфлікту на Сході України, а також Є переваги для осіб, які належать до уразливих категорій ( особи з інвалідністю або члени їхніх сімей, безробітні, особи з низьким доходом, самотні батьки, представники національних меншин тощо).

В заявці треба вказати: ПІБ, телефон,  ВПО чи місцевий житель, ФОП чи ні, вид наявної або майбутньої діяльності, місто або село / район проживання. В темі листа пишіть: «Заявка на участь в проекті».
Самостійно заповнити заявку можна за посиланням:https://ee.humanitarianresponse.info/x/#YYAx, пароль: courses. При такому заповненні заявки все одно необхідно буде пройти співбесіду, надати документи і підписати згоду на обробку персональних даних у  ГО «Вектор розвитку».
Прийом заяв, документів, заповнення анкети на участь у конкурсі почнеться з 21 березня, щовівторка, середи, четверга з 10.00 до 14.00 за адресою: м Херсон, вул. Тираспольська 12, офіс 1, ГО “Вектор розвитку”.
Учасники проекту забезпечуються тренінговою та консалтинговою підтримкою.

З необхідними запитаннями Ви можете звертатись за телефонами або на е-mail:
Тел. +38(050)7074684,+38(068)2030192 Ольга Авраменко, +38(066)2084493 Інна Сергєєва, е-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com
https://www.facebook.com/vektorrozvutky/

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info